niedziela, 11 stycznia 2015

Zmiany dawno planowane

Witam ;D
Dziś w końcu się zmobilizowałam i zrobiłam to co miałam zrobić już dawno.

Po pierwsze:

lista osób, które obserwują mój blog stała się widoczna na blogu. Znajduje się ona na samym dole(z boku była za duża i wystawała poza ramkę). Jeśli dobrze pamiętam to miałam to zrobić już jakieś pół roku temu, a jeszcze dłużej otrzymuje wiadomości na LC żebym to w końcu zrobiła XD

Po drugie:

Zaktualizowałam i uzupełniłam listę blogów które polecam(KLIK)
Jeśli jednak kogoś bym ominęła, to śmiało piszcie :)

Po trzecie:

Wreszcie zabrałam się do realizacji pomysłu, na który wpadłam jakiś miesiąc temu. Zresztą nic odkrywczego. Postanowiłam zrobić zakładkę ''O mnie'', abyście wiedzieli coś więcej o mnie niż to, ze czytam książki i was zaniedbuję ;)
Od razu ostrzegam, ze wyszła jedna, wielka, wybuchowa mieszanka w dodatku zupełnie chaotyczna. 
Jeśli wiec macie do mnie jakieś pytania, coś chcecie wiedzieć, a ja tego nie napisałam(w granicach rozsądku, proszę) to piszcie. 

Zapraszam do dodawania mnie do obserwowanych, jak i polubienia FanPage bloga. Jeśli już o fb mowa...myślałam też żeby dodać go na blogu, co wy na to?


I to chyba na tyle :) 
Jeśli mam jeszcze coś zmienić/ dodać to oczywiście jak zawsze pisać możecie. Jestem otwarta na wszelkie pomysły.

Z racji, ze następny tydzień to istna maskara i rzeź to postaram się dodać jeszcze jakąś recenzję w tym tygodniu. Może w końcu zrecenzuje ''Pana Tadeusza''. A i ''Gra o tron'' już pomału zbliża się do końca, więc najpóźniej pod koniec tygodnia powinnam dodać jej recenzję.
Pozdrawiam,
DoXxil

2 komentarze:

  1. zmiany czasem są konieczne ;) Fajnie, że sprawiają Ci radość. Jeśli o mnie chodzi (a jestem tu pierwszy raz) muszę przyznać, że nagłówek Twojego bloga jest piękny, ale niestety tekst posta ma bardzo malutkie literki, które w dodatku zlewają się z tłem. Czytając dłuższy tekst musiałbym robić przerwy ;)
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Nominowałam Cie do zabawy Liebster Blog Award:) pytania znajdziesz pod adresem http://rudarecenzuje.blogspot.com/2015/01/liebster-blog-award.html

    pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń