O mnie

O autorce...
słów kilka

Nastolatka, wyjątkowa na swój własny sposób.
Jestem optymistką, zakręconą, szaloną i zwariowaną, ale mam i tą spokojniejsza naturę. Uparta marzycielka i szczęśliwa właścicielka dwóch wspaniałych żyjątek: kota i psa. Wolę życie na swojej spokojnej wsi, w otoczeniu lasu, pól i zwierząt, od wielkiego miasta z szklano-betonowymi kolosami.
Mój czas wypełnia nauka, głównie biologia i chemia, gdyż są to moje wiodące przedmioty. Jednak nie tylko. Staram się zdobyć wiedzę, która mnie zadowala z każdego przedmiotu.
W wolnym czasie czytam(zaskakujące, prawda), oglądam anime, zadziej filmy/seriale, znęcam się nad swoją gitarą. Śpiewam(czy raczej próbuję), udzielam się jako wolontariusz, jestem animatorem Grup Apostolskich.
Nie jestem osobą, która potrafi usiedzieć zbyt długo na jednym miejscu, więc mimo kompletnego talentu do jakichkolwiek sportów, często wypełniają resztki mojego wolnego czasu.

Choć moimi ulubionymi gatunkami literackimi są kryminał i fantastyka, to nie pogardzę też innymi książkami. Czytam po prostu to co mi się spodoba, nie patrzę na gatunek. Zresztą podobnie jest z muzyką.

Nie pamiętam kiedy zaczęła się moja przygoda z książkami, jednak pamiętam kiedy zaczęłam pisać recenzję. Było to w gimnazjum, kiedy pani bibliotekarka zachęcała uczniów aby dzielili się przeczytanymi książkami z innymi. 
Z tego powodu powstał też ten blog. Z pasji. Z chęci podzielenia się swoimi spostrzeżeniami, poznaniu opinii innych, Ale tez, żeby pomieścić te wszystkie ''dzieła'' w jednym miejscu. 
Można mnie również znaleźć na LC.

Powyższy tekst to jedna, wielka mieszanka pełna CHaosu. Mam nadzieję, że czytając nie zamęczycie się :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz