piątek, 16 stycznia 2015

Liebster blog award

Witam, witam :)

Wiem, że dawno nie było recenzji, ale zrozumcie mam tyle roboty, ze nawet teraz siedzę nad biologią bo w weekend się ze wszystkim nie wyrobię ;(

Myślę jednak, ze z końcem tego tygodnia(ewentualnie na początku następnego) ukaże się już nowa recenzja.
Dostałam również informacje, ze aktualna czcionka nadal jest za mała...więc bardzo proszę o informacje czy ta jest lepsza.
To tyle z ogłoszeń. Dziś kolejne 11 odpowiedzi w zabawie LBA. Tym razem od Ruda Recenzjuje :)1. Scharakteryzuj siebie w 3 zdaniach

Jestem zakręconą optymistką.
Często bujam w obłokach i pogrążam się w marzeniach, ale żyję teraźniejszością i tym prawdziwym życiem.
Jestem Dzieckiem Bożym, wolontariuszką oraz animatorką RAM.

2. Najlepszy film jaki widziałam/em to...

ciężko wybrać. Naprawdę. Jednych z takich filmów, które mogę oglądać codziennie i nigdy mi się nie znudzą to trylogia ''Władcy Pierścieni'' oraz ''Hobbit''. Z innych filmów wartych polecenia są ''Złodziejka książek'' czy ''October baby''. Muszę to też napisać o pewnym filmie, który moim zdaniem powinien oglądnąć każdy to ''Niemy krzyk''. 
Jest to nagranie z aborcji. 

3. U innych najbardziej doceniam...

szczerość, naturalność.

4. Zawsze chciałam/em...

pewnie dużo rzeczy. Wszystkie sprowadzają się do jednego-być szczęśliwym.
Chciałam np. życ w szczęściu, zdrowiu. Żeby był pokój na świecie. Móc oddawać krew, aby uratować komuś życie. Zostać dawcą szpiku, a po śmierci-narządów.
Z takich przyziemnych-zawsze chciałam mieć szczura i węża :) 

5. Marzę, żeby zwiedzić...

cały świat ;) Myślę, że wszędzie są miejsca ciekawe do zobaczenia. W Polsce również ;)

6. Prowadzenie bloga to dla mnie...

przygoda.

7. Za 10 lat...

będzie 2025 rok :)
A tak na poważnie...to naprawdę nie mam zielonego pojęcia co będzie za 10 lat. 

8. Najchętniej wracam do...

o co tu chodzi?
Książkę, film, przeżycia, miejsca?
Jeśli chodzi o to pierwsze to nie ma chyba książki to której bym szczególnie często wracała. Owszem, czasem powtórzę sobie jakoś raz, dwa, nawet więcej, ale nie na tyle często bym mogła tu podać jej tytuł.
Jeśli chodzi o film to jak dotąd chyba najwięcej razy oglądałam ''Władcę pierścieni''. począwszy od małego dziecka to teraz. Nie będę podejmowała prób zliczenia ile razy widziałam to dzieło. Co do przeżyć to bywa różnie. Myślę, że wracam do każdego wspomnienia tak samo często. A miejsce? Oprócz takich oczywistych jak ''dom'' to nie mam.

9. Moim autorytetem jest...

nie mam jakiegoś określonego autorytetu. Raczej cechy, które składają się na jakiś obraz człowieka. 
Cenię rodziców za ich trud, ludzi którzy nie boją przyznać się do błędów, tych którzy walczą o to co dla nich ważne, ci którzy się nie poddają wbrew wszystkim przeciwnością losu, ludzie, którzy są gotowi do poświęceń, tych którzy śpieszą z pomocą, uczciwych, prostych ludzi. Doceniających to co mają. Przyjaciele, którzy wiele uczą...można by tak wymieniać w nieskończoność. 

10. Na co dzień...

żyję, chodzę do szkoły oraz robię tysiące innych rzeczy. Mimo, że jestem w drugiej klasie LO to zastanawiam się co ja robię na biol-chem i nie mam bladego pojęcia co chce robić w przyszłości.

11. W najbliższe wakacje... 

jak co roku wybiorę się na tygodniowe rekolekcje. Oprócz tego mam zamiar naładować akumulatory na ciężki rok nauki w maturalnej klasie :)

Mam nadzieję, że was nie zanudziłam :)

Pozdrawiam,
DoXxil

6 komentarzy:

 1. Zawsze chciałam dostać nominację do "Liebster Blog Award" :D Brzmi to tak prestiżowo!

  A co do bycia w drugiej LO, to zawsze dobry moment na restart. Zastanów się porządnie nad studiami/karierą, bo jeszcze masz czas, żeby nadrobić wiedzę i do matury nauczyć się perfekcyjnie z innych przedmiotów. Więc "dobra rada cioci ebi": wykorzystaj zbliżające się ferie, żeby odpowiedzieć sobie, czego chcesz od przyszłość.
  Żebyś później nie żałowała, o.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe pytania i odpowiedzi. Ja także najbardziej doceniam u innych szczerość i naturalność. Nie jestem za to fanką podróży, mimo to trzymam za ciebie w kciuki, abyś zrealizowała swoje marzenia i zwiedziła cały świat.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję nominacji. :) Niezwykle ciekawe pytania i jeszcze ciekawsze odpowiedzi. No i czekam na nowe recenzje! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kopiować można wszystko, niezależnie od szablonu, wystarczy, że przy wklejaniu klikniesz "wklej jako zwykły tekst" ^^ Wiem, bo sama miałam z tym kiedyś problem :))
  "October baby" oglądaliśmy ostatnio i bardzo, bardzo mi się podobało! Muzyka wspaniała i sama historia ciekawa... W tym roku też planuję jechać na rekolekcje (ksiądz z naszej parafii organizuje oazę wędrowną, ale nie wiem, czy podołam :P), jednak nie jestem pewna, czy po dwóch dniach nie będzie mnie wszystko boleć :))

  zaczarrowana.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałabym znowu być w liceum :) widzę, że mamy sporo wspólnego, przede wszystkim w temacie pomagania innym- bycie wolontariuszem, oddawanie krwi, kilka tygodni temu zgłosiłam się także jako potencjalny dawca szpiku. I to podróżowanie, coś cudownego :)

  OdpowiedzUsuń
 6. RAM? Co to? A na wolontariat też się planuję zapisać, ale to już chyba w liceum.

  A jeśli nie chcesz tego białego paska... Wklejasz do notatnika, potem kopiujesz i wklejasz już normalny :)

  OdpowiedzUsuń