piątek, 3 maja 2013

Cześć i czołem, pytacie skad sie wziołem...

albo wziełam XD
Na początku chciałabym powiedzieć, że ten blog chodził za mną juz kilka miesięcy, chodził i chodzil no i w końcu mnie dopadł! :)

Będzie to blog poświęcony recenzji książek, które wręcz pochłaniam każdymi ilościanmi. Jednak od czasu, do czasu zbocze z tego tematu.

Oczywiście jestem baaardzo otwarta na wszelkiego rodzaju propozycje, więc jeśli macie jakąś ciekawą propozycje to śmiało piszcie.

Ten blog nie jest moim pierwszym(choć pierwszym na blogspocie). Choć musze przyznać, że dawno żadnego nie prowadziłam. Pomijając jednego na OtopJuniorze.


Jakie ksiażki czytam? Wszelakie! Fantasytka, kryminały, przygodówki i innne....nie gardze żadnym gatunkiem. A ile ksiażek mam? Bładam, nie każcie mi ich liczyć.

Myślę, ze wiekszego przedstawienia nie potrzeba. Wszystkie informacje, które mogłyby was zaiteresować, kto chce popisać niech śmiało pisze choćby na e-malia :)

Nie będe obiecywać, że notki będą codizennie, bo trzecia gimnazjum trwa, dodając zajęcia dodatkowe co nam nie daje duzo wolnego czasu, a że w tygodniu żadko wchodzę na komputer, tak może sie zdarzyć, ze czasem przerwy w pisaniu będa duże.

Czy ktoś wie czemu ,,chodził,, poprawia mi na ,,Godzilla,,?

Pierwsza recenzja juz wkrótce....więc, zapraszam!
Mam nadzieję, że do tej pory mnie nie zaleje.


2 komentarze:

  1. Świetnie się zapowiada, mam nadzieję, że notki będą pojawiać się często, bo jak nie to poszczuję chomiki xD!

    OdpowiedzUsuń
  2. Aaaaaa....pomocy, mordercze, głodne krwi chomiki nadciągają!..aaaaaa....

    OdpowiedzUsuń