niedziela, 3 maja 2015

Mała rocznica...

Dwa lata. Tyle już Was meczę swoimi ''recenzjami'' :) Mam nadzieję, że to przyjemne męczarnie.
Ciesze się, że czas mojego blogowania ciągle się wydłuża.To cudowne dwa lata.

Dzięki blogowaniu:
 -polepszyłam swój styl, wiem nie jest on jakiś ekstra, ale świetnie się bawię pisząc recenzję i to mi wystarcza. Jasne, nadal będę doskonalić warsztat, ale nie narzekam na to co jest, ale jak już wspomniałam w blogowaniu liczy się dla mnie raczej zabawa i ''poznawanie'' innych ludzi, a nie pięcie się na szczyt sławy blogowego świata.
-poznałam dużo ciekawych osób
-usłyszałam o masie ciekawych książek
-nauczyłam się inaczej patrzeć na książki. Teraz wynajduje w nich również rzeczy do recenzji, a nie tylko treść. Zauważyłam też, ze przez to, że pisze w krótkim okresie po zakończeniu lektury moje recenzje są emocjonalne, później znajduje w nich więcej minusów, ale myślę, że tak jest też dobrze. Pisze wtedy bardziej spontanicznie, liczy się pierwsza myśl, wrażenie(żeby było jasne, nie krytykuje przemyślanych recenzji...po prostu taka jestem i to w mojej ''pracy'' mi się podoba)
-pojawił się fanpage, oraz dyskusje

Znalazło by się pewnie mnóstwo innych rzeczy :)

Co powiecie na parę liczb? W nawiasie stan z tamtego roku:

Wejścia: 17708 (5004)
Może dla kogoś to nie dużo, ale jak już wspomniałam blogowanie to dla mnie zabawa i cieszę się z każdego wejścia, nawet jeśli miałaby to być jedna osoba dziennie ;) Najlepszym miejscem był marzec kiedy weszliście tu...1601 razy! Co stanowi najlepszy wynik w ciągu dwóch lat.

Posty: 146-łącznie z tym(63)

Zdaję sobie sprawę, ze mogłoby być tego więcej...ale jak zawsze pisałam po przerwie, mam naukę, zajęcia, przyjaciół, a czasem przychodzi do mnie leń...i jestem wam dozgonnie wdzięczna, że każdą przerwie puszczacie w nie pamięć i nadal do mnie zaglądacie ;)

Komentarze:1158  (461)
Dziękuję, dziękuję, dziękuje! Te kilka zdań napisanych przez KAŻDEGO z Was to wielka radość i motor do dalszych działań :)

Google+ 74 osoby(25)
Jeeee! Jest postęp :) Dziękuje. Dziękuje tez tym 35 osobą obserwującym mojego bloga...w zasadzie to nie wiem jaka to funkcja...chyba coś od bloggera XD

Polubienia na FB: 12
Cieszę, się, ze założyłam fanpage. I dziękuje wszystkim go lubiącym :)

Ale przede wszystkim dziękuje WAM! Każdemu kto tu zagląda stale, czy wszedł tylko raz. Cieszę się, z każdego wejścia, bo może kogoś akurat namówię na cudowną książkę, znajdzie się ktoś kto myśli tak samo i można powymieniać poglądach, albo ktoś o zupełnie przeciwnych myślach i nawiązuje się ciekawa dyskusja. Wszystkie plusy tego bloga są dzięki wam! DZIĘKUJĘ!

Pozdrawiam,
DoXxil


9 komentarzy:

 1. Gratuluję! I życzę dalszej wytrwałości! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już dwa lata, gratuluję! ;) Rozkręcasz się widzę po statystykach. ;) Szkoda tylko, że tak rzadko "męczysz" recenzjami, bo przyjemnie się je czyta. ;) Miło, że mi też podziękowałaś(czuję się jak stały bywalec). ;) Kolejnych lat!

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielkie, wielkie gratulacje i życzę dalszego rozwoju!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego z okazji 2 blogowych urodzin i życzę wielu kolejnych, pełnych sukcesów i rosnącej satysfakcji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja jestem z tobą od niedawna, ale to dlatego, że niedawno dołączyłam do tego 'blogowego świata książkowego'. :) W każdym razie gratuluję tylu pięknych sukcesów i życzę dalszych! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Serdecznie gratuluję i życzę wielu sukcesów :)
  Thievingbooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń