wtorek, 19 maja 2015

Liebster Blog Award


Ostatnio jakoś nie po drodze mi z recenzjami. Codziennie się do tego zabieram zabieram a i tak ląduje gdzie indziej niż na blogsferze.  Aby przerwać tą ciszę chętnie odpowiem na pytania od Natalii P :) Notka miała się ukazać w niedzielę...ale ani siły ani czasu nie miałam. DoXxil się łudziła, ze w maju będzie spokojniej, a tu kicha...Jak widzisz siebie na 10, a nawet 20 lat?

Mam nadzieję, że będę szczęśliwa i w końcu znajdę to co chcę robić :)

Ulubiona książkowa para? Dlaczego?

Nie mam zielonego pojęcia. W tym momencie nikt taki nie przychodzi mi do głowy. Wspomogłam się więc tu lista recenzji i kilkoma propozycjami innych blogerów, ale nadal nic nie mogę wymyślić. Może jeszcze natrafię na taką parę. No chyba, że po 5 tomach ''Zwiadowców'', można brać za parę Willa i Alyss bo o ile dobrze pamiętam w ''Czarnoksiężniku z Północy'' było coś o tym wspomniane. 

Najgorsza książka, którą przeczytałaś/eś?

Jednej nie sposób wybrać. W zrecenzowanych pozycjach jest to ''Klątwa tygrysa''. Zaraz po niej ''Duma i uprzedzenie'' oraz ''Dotyk Julii''. Ale nie mogę przecież zapomnieć o ''Dziedzictwie'' czyli ostatniej męce Paoliniego...

Jak jest twoim zdaniem najlepsza ekranizacja?

''Władca Pierścieni'' wygrywa. I wygra zawsze. Moja miłość, praktycznie moje dzieciństwo. Świetna robota, klimat fenomenalny....dobra, wszystko jest fenomenalne(choć pod względem ścieżki dźwiękowej wygrywa ''Hobbit'')

Czego Ci brakuje?

Czasu. Z chęcią bym się trochę ponudziła i spędziła z tymi wszystkimi ludźmi nieskończoną ilość czasu. Oraz więcej wiary w siebie.

Z jakim książkowym bohaterem utożsamiasz się najbardziej?

Nie ma chyba jednej postaci. W każdej książce znajdzie się jakiś bohater z którym się utożsamiam...no może w prawie każdej. 

W czym jesteś dobra/y?

To jeszcze przede mną do odkrycia. Lubię robić wiele rzeczy, ale według mnie nie jestem w nich dobra. 

Wyobraź sobie, że jesteś owocem. Jakiego smaku i koloru sok można z Ciebie wycisnąć?

Jest to szczególny sok, mieszanina wszystkich smaków i kolorów.

Piosenka, której możesz słuchać 24/7?

I kolejna odpowiedź bez konkretów. Jest tego tak wiele, wybiorę wiec kilka...
Wierzysz w magię i znaczenie liczb, horoskopy?

Nie :)

Z jaką baśnią kojarzy ci się dzieciństwo?

Chyba nie mam żadnej konkretnej. 

Odpowiedzi trochę skąpe i ogólne, musiałam porządnie zastanowić się nad odpowiedzią i nie wszędzie mi się udało ją znaleźć. Nie nominuję nikogo, bo z doświadczenia wiem, ze już mało blogerów bierze udział w LBA, jednak jeśli ktoś ma ochotę to niech pisze :)

Pozdrawiam,
DoXxil

2 komentarze:

  1. Oj, mi też ciągle brakuje wolnego czasu. Szkoda, że nie można wydłużyć doby :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Myślę, że i wtedy byłoby mało ;)

      Usuń