sobota, 14 marca 2015

Kto pyta nie błądzi...

Witam, witam :)

Dziś recenzji nie będzie, za to notka z tych organizacyjnych.
Kiedy nadchodziły I urodziny tego bloga, zapytałam Was, za co lubicie Zapach Stron. 
Dziś do głowy wpadło mi inne pytanie, a mianowicie: Czego Wam brakuje na tym blogu?
Piszcie śmiało, co chcielibyście wprowadzić. A może coś wam przeszkadza? Jestem otwarta na wszystkie propozycje, jak to mówią- nie ma nic lepszego od konstruktywnej krytyki. Zapraszam więc do odpowiedzi w komentarzach.

Ale to nie koniec pytań :)
Czytając na innych blogach posty z typu ''dyskusje'' pomyślałam, że jest wiele tematów, o których chciałabym napisać i podyskutować z innymi. Stąd też moje pytanie: Chcecie taki cykl na tym blogu, czy to Was zupełnie nie interesuje i mam zostać nadal tylko przy recenzjach? Pytam, bo pisze dla Was, więc uważam, że bez sensu jest robić coś co czytelnika nie zainteresuje.

Ostatnia sprawa:
Niedawno dołączyłam do załogi bloga Passion-otaku. Jest to blog z recenzjami anime i mang, więc wszystkich zainteresowanych tą tematyką zapraszam(oczywiście wszystkich innych również). Moja pierwsza recenzja już się tam ukazała.


7 komentarzy:

 1. Ja jestem zainteresowana twoim cyklem ''dyskusje'', zatem będę ochoczo czekać. Tak poza tym nic nie nie przeszkadza na Twoim blogu. Przeciwnie. Wszystko jest to, co być powinno :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że jeśli masz pomysły i chęci, to nie ma się co zastanawiać! Chętnie poczytam na Twoim blogu coś niebędącym recenzją ^^ Twój blog bardzo lubię, wygląd zmienił się też ostatnio na plus, choć brakuje mi funkcji obserwacji przez bloggera - nie wszyscy wiedzą, że można obserwować blogi bez tego okienka z obserwatorami (trochę się poplątałam, ale rozumiesz?). No i czasem przydałoby się więcej grafiki, ale to co kto lubi, nie przejmuj się moją opinią, bo każdy ma inny gust :P Pozdrawiam cieplutko!
  zaczarrowana

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, ze będę się nią przejmowała-po to właśnie pytam :)
   I dzięki za uwagę z obserwatorami ;D

   Usuń
 3. Masz bardzo ładny wygląd bloga, ogółem wszystko fajnie ;) A dyskusje? Jak najbardziej! Tylko najlepiej na takie tematy, na które każdy może się wypowiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię Twój blog takim, jaki jest. Nie sądzę, aby potrzebował zmian. Co do dyskusji - jestem jak najbardziej za! Z chęcią się poudzielam czy poczytam wypowiedzi innych osób. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. dyskusje to świetny pomysł :) jestem za :) i czekam co wymyślisz na pierwszy odcinek!

  OdpowiedzUsuń